Sancaktepe Ev Eşyası Depolama


Evinizdeki Fazlalık Eşyalardan kurtulma Zamanı...


Evinizde fazla eşyamı var o halde sizin için depomuz hazır ister bir koltuk ister bir sehpa ister komple bir ev tayin çıktığında sizin depolama için yeriniz hazır fazlalık eşyalar için fizuli yaşam ortamınızı daraltmayın gelip alalım eşyalarınızı saralım profesyonel ve kadrolu elamanlarla hizmetimiz için bizi arayın expertiz keşfinden sonra gerisini bize birakın...
Sancaktepe'de Eşya Depolama size özel koşullarda ve istediğiniz zaman gelip eşyalarınızı alabilirsiniz paketleme ve ambalajlama sistemli bir şekilde yapılmaktadır.

Depolama Sistemleri ve Taşıma


Fiyatlandırma İçin Arayın!

Eşyalarınıza expertiz yapıldıktan sonra fiyatlar belirlenir aradığınızda ortalama fiyatlar verilir.

İletİŞİm1

Parça Eşya Depolama

Evinizdeki koltuk veya fazlalık eşyalar için yerimiz hazır arayın gelip alalım fiyatlarımız ortalama parça eşya depolama için 100 tl ile 150 tl arası değişmektedir.

2

1+1 Eşya Depolama

1+1 Eşya depolama için paketleme ve ambalajlama için expertiz hizmetimiz mevcuttur 1 seneyi aşkın depolama için indirimlerimiz mevcuttur oralama depolama ücreti 150 tl ile 250 tl arası değişmektedir.

3

2+1 Eşya Depolama

2+1 Ev Eşyası Depolama için öncelikle expertiz hizmeti gerekmektedir değişkenlik gösterebilen durumlarda fiyatta değişebilir ortalama fiyatlarımız 200 tl ile 350 tl arası değişir.

4

3+1 Eşya Depolama

3+1 ve daha fazla eşya için genelde 2 iş günü çalışma gerekmektedir.eşyaların çokluğu sebebiyle eşyaların konacakları ortak havadar ve temiz olmalı rütüben konusunda dikkatli olunmalı ortalama fiyatlar 350 tl ile 550 tl arası değişmektedir.