Hakkımızda

Kurumsal Şirketler Kişilere Bağlı Değildir.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Kurumsal

1976 yılından ber hizmet veren şirketimiz, babadan oğula geçen süreçte eskiye nazaran yeni teknolojik imkanlarla donanımlı bir taşımacılık bilinci ile müşteri potansiyelli taşıma firması olma yolunda ilerliyoruz. Aldığımız bayrakla bir çok alanda örneğin depolama ve banka taşımacılığında bir hayli söz ettirdik ismimiz güvencemiz oldu. Bu sene %95 müşteri memnuniyeti ile sektöründe başarı oranı yüksek bir taşıma potansiyeli ile karşınızdayız. Şuan filo olarak her geçen gün genişletmekte olup araçlarımız ev taşımaya göre tasarlanmıştır.

Sancaktepe Nakliyat

İyi düşün, iyi taşın.

Firma Misyonumuz

Önceliğimiz müşterilerinin ne istediği ve nasıl bir memnuniyet derecesine odaklandığı bu misyon ve çalışma bilinci ile büründüğümüz kimlikle her zaman en iyisini başaracak konuma ilerlemek istiyoruz..

Başarı Hikayemiz

1976 yılından bu yana küçük bir kamyonet ile başlayan dedemizden aldığımız şirketi şimdilerde tanınmış bir firma olarak lanse ettirmek gurur verici başarının sırrı müşteri memnuniyetinde saklı.

Bizim Yaklaşımımız

Bazen müşterilerin extra dediğimiz ricaları olduğu zaman bir çok nakliyeci buna ters cevap vermektedir. Ama ufakta olsa yerine getirmek o müşteriyi memnun eder ve eş dost ve akrabalarına bizi tavsiye eder. Müşterileri kırmak, eşya kırmaktan daha teklikelidir.