Kadıköy Evden Eve Nakliyat

kadıköy evden eve nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat şirketi hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz? Size bu konu hakkında bilgi vermek, sizi aydınlatmak istiyorum. Kadıköy’deki nakliyeciler gerçekten işlerini kurumsal bir şekilde yapıyorlar mı? Yoksa başınıza bela mı oluyorlar? Sizi duyar gibiyim. Ne dediğinizi tahmin edebiliyorum.

Kadıköy nakliyat fiyatları ile ilgili bir çok firmanın kendine göre şartları ve uygulamaları vardır . Aynı zamanda kimi firma kaliteli malzeme kullanır mesela kimi gazete ile bardak ve tabakalarınızı paketler biz Kadıköy  ev taşıma olarak beyaz kağıtlar ile sarıyoruz.

Bunun gibi bir çok örneği var iyi bir Kadıköy nakliyat firması arıyorsanız doğru yerde olduğunuzdan emin olun

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul Kadıköy ev taşımacılığı yapan firmaların çalışma şekli nasıl olmalıdır? Müşteriye nasıl davranılmalıdır. Genellikle günümüzdeki nakliyecilerin konuşma tarzları ve müşteri ile olan diyalogları hep kötü bir anı olarak kalmıştır.

Ama biz Sancaktepe Yasinoğlu Taşımacılık olarak hiç bir zaman müşteriye kötü davranılmaması gerektiğini herkese anlatmaya çalışıyoruz. İnsanlar bize evini taşıtmasa dahi bizim onlara hesap sorma gibi bir lüksümüz yok.

Bizim temennimiz bizimle çalışmasalar dahi iyi bir Kadıköy evden eve nakliyat şirketine denk gelmeleridir. Kimsenin eşyasının kırılıp dökülmesini isteyecek kadar art niyetli değiliz. Hiç bir nakliyeci arkadaşımızında böyle olmamasını diliyoruz. Kadıköy taşımacılık şirketleri seçimi yaparken şunlara dikkat edin.

Kurumsal bir firmamı; Kurumsal olmayan firmalar ile taşınmaktansa hiç taşınmamak daha iyidir.” Sanırım bu anlamlı her şeyi açıklayan yazıyı kalın yapmam ve renklendirmem gerekecek. Evet çünkü pişman olursunuz. Cebinizden daha çok para çıkar. Ucuz diye sevinirsiniz ama sonucunda elbette bir sorun çıkacaktır.

Sigortası var mı?; Hey! Kurumsal bir şirketin elbette bir sigortası olacak. En önemlisi bu mu senin için? Sakın bu olmasın! Size her sigortam var diyen evden eve nakliyecilere inanırsanız, başınız büyük dertte demektir. Daha iyi firma arayışı yapmanız gerekecek.

kadıköy evden eve nakliyatSadece fiyata mı odaklanmalıyım; Bu cümle sorusu, işte tamda anlamak istediğimiz yola doğru evriliyor. Aklımız karışıyor. Gerçekten ucuzcu taşımacılık yapan şirketlerle taşınmak size mantıklı geliyor mu? Çok özür dilerim. Mantığınızı sorgulamak bana düşmez. Ama bana hiç iyi bir iş gibi gelmiyor. Fiyat odaklı müşteriler her zaman kaybeder mi? Eğer şanslılarsa ve o gün dünyanın en güzel günü ise hayır.

Fakat %90 hep hüsran. “Yine bana hüsran nakliye” diye kafamıza vuruyoruz. Söyleyeceklerim bu kadar ile sınırlı değil. Bir sonraki yazımda bunu size daha net aktarmaya çalışacağım.

Nasıl bir çalışma sistemleri var?; Hiç çekinmeden nasıl bir düzende çalıştıklarını sorabilirsiniz. Zaten anlarsınız o zaman nakliyeci olup olmadıklarını.

Paketleme sistemleri nasıl, eşyaları gerektiği gibi sarıyorlar m, de monte ve monte yapıyorlar mı? vesaire sorular ile daha net bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Kadıköy Evden Eve Taşımacılık Ücretleri

Yasinoğlu Kadıköy Nakliye kurulurken evini taşıtmak isteyen insanlara iyi bir hizmet vermeyi amaçlamıştır. Amaç ve vizyonumuz daha iyi modern çözümlere ulaşmak ve bunları gerçekleştirmektir.

Peki nasıl bir çalışma sunuyoruz. Ücretlendirme aşamaları nelerdir? Çalışma prensiplerimiz şunlardır;

Nakliye sırasında neler yapılır?

  • İlk önce adrese yanaşılır. Arka kapılar açılır. Müşterinin müsait olması beklenir. Çağırıldıktan sonra ise eve giriş yapılır.
  • Bir eve geldiğimizde ilk önce her şey; güler yüzlü tebessümle ve günaydın ile başlar 🙂
  • Sonrasında ise odalar gezilir, nasıl bir planlama yapılacağı elemanlara anlatılır. Malzeme getirilir ve işe koyulur.
  • Her malzeme, her eşya düzenli ve detaylı şekilde ambalajlanır. Eğer mutfak eşyaları toparlanmadıysa kalın zarar vermeyen kağıtlar ile paketlenir ve kutuya konulur.
  • Paketleme bittikten sonra eşya araca en iyi şekilde istiflenmelidir. İstif işlemi en önemli görevlerden biri diyebiliriz. Eşyalar yanlış konulduğu taktirde, geri dönüşü olmayan kırıklar ve kalp kırıklıklar olabilir 🙂
  • Aracı süren şoför, kamyonu sarsmadan hız yapmadan götürmelidir. En tehlikeli araç dolu veya yüklü araçtır. Bir manevrada her şey darmadağın olabilir. Sonucu sadece eşyanın kırılması değil, can kaybıda yaşanabilir.
  • Yasinoğlu Kadıköy evden eve nakliyat eşyalarınızı güzel bir şekilde kapınıza getirdiğinde sonraki işlem eşyaları yerlerine yerleştirmektir.
  • Önceki evinizde nasıl alındıysa yeni evinizde ise o şekilde eşyalarınız yerleştirilecektir. De monte edilen mobilyalarınız olduğu gibi yatak odanızda kurulacaktır.
  • Yalnız Kadıköy ev taşımacılığı yapan nakliyeciler ve bütün sektörel nakliyeciler mutfak eşyalarınızı dolaplarınıza yerleştirmez. Bu taşımacılığın işi değildir. Genellikle de böyle bir teklifle karşılaşmayız. Yinede bilgilendirmek bizim görevimizdir. Kadıköy’e yakın olarak Çekmeköy evden eve nakliyat çalışma sistemimize de göz atabilirsiniz.

Size iyi bir nakliyecinin nasıl olması gerektiğini ve neler yaptığımızı anlattım. Umarım hayatınıza hep iyi insanlar ve iyi nakliyeciler girer 🙂 En iyi hizmeti almanız ve başınızın ağrımaması dileğiyle Yasinoğlu Kadıköy evden eve nakliyat iyi taşınmalar diler.

Eğer İstanbul Kadıköy bölgesinden başka bir şehire şehirler arası nakliyat yada İstanbul Kadıköy bölgesine  şehirler arası nakliyat yaptıracak  Yasinoğlu Nakliyat web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.yasinoglunakliyat.com/sehirler-arasi-nakliyat.html yada daha kapsamlı olan https://sehirlerarasievdenevenakliyat.bbs.tr/istanbul-evden-eve-nakliyat.html aradığınız bütün cevapları bulabilirsiniz.

Eşya Depolama için daha detaylı hizmet için https://evdepolama.biz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Bu gönderiyi paylaş

Comment (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir